Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany zákazníka
Storno objednávky lze provést jen e-mailem na adrese info@seznampneu.cz a je nutno uvést číslo objednávky. Storno nelze provést telefonicky! Objednávku lze stornovat maximálně před expedováním zásilky. Ve chvíli, kdy dojde k předání pneu spediční firmě, nelze již provést storno objednávky bez úhrady nezbytně nutných nákladů spojených s expedicí.

Storno objednávky ze strany obchodu

Prodávající může jednostranně zrušit objednávku kupujícího v případě, že objednané plnění (zboží) se stane nemožným, neboť objednané zboží se již nevyrábí, nebo se nedodává na trh dostupný prodávajícímu, nebo je dlouhodobě nedostupné vinou nikoliv na straně prodávajícího. Týká-li se výše uvedená nemožnost plnění pouze části objednaného plnění, může prodávající zrušit pouze tuto část objednávky. Prodávající může zrušit objednávku, dojde-li k výrazné změně kupní ceny, za kterou prodávající od dodavatelů zboží získává, kdy tato změna nebyla prodávajícímu známa v době přijetí objednávky. Prodávající je povinen před zrušením objednávky o změně ceny informovat neprodleně kupujícího, a pokusit se o dohodu, kdy v případě, že s kupujícím nedojde k dohodě o nové ceně, je oprávněn prodávající bez dalšího zrušit objednávku.

Každé zrušení objednávky nás mrzí, proto vždy doporučujeme objednávat skladové zboží, které můžeme vždy obratem expedovat.