Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky

Dopravné a balné

Zboží dodáváme na dodací adresu uvedenou v objednávce pouze externí kurýrní službou. O odeslání zboží informujeme e-mailem, kde uvádíme kontakt na přepravce a také číslo zásilky pro online sledování.

Používáme tyto přepravce (kurýrní služby): PPL (pouze pro expedici elektronů), DPD, Českou poštu (převážně pro pneumatiky značek EVERGREEN a GT-RADIAL) a GEIS. Převážná většina zásilek pneu je doručována přes DPD. O využití konkrétní služby rozhoduje expedice naší společnosti, ze strany zákazníka není možno toto ovlivnit.

Pokud expedované zboží nebude dodáno do 24 hodin (o víkendu a ve státní svátky se zboží nedoručuje) doporučujeme zákazníkům kontaktovat přepravní společnost telefonicky a mít nachystané číslo zásilky (obojí dostane zákazník od nás e-mailem i SMSkou).

Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. Stav zásilky můžete ověřit, po zadání čísla balíku, přímo na stránkách dopravce. Na stránkách kurýrní společnosti po zadání Vašeho PSČ, naleznete přibližný čas doručení zásilky (sekce "Harmonogram doručování"). Není možné z naší strany ovlivnit čas doručení například na odpolední nebo dopolední čas.Vaše poznámky, že zboží má být doručeno například po 15 h nebo do 12 h, nemůžeme ovlivnit a nebereme proto na zřetel.

Mimo území České Republiky zboží nedodáváme.

Ceny za dopravné a balné jsou následující (ceny jsou uvedeny bez dph):

 

při celkové objednávce pneumatiky a/nebo disků dvou a více ks 0,-Kč
při celkové objednávce pneumatiky a/nebo disků jen 1 ks 100,-Kč
při objednávce nákladních pneu (velikost 17,5")
120,-Kč/ks
při objednávce nákladních pneu (od velikosti 19,5")
330,-Kč/ks

POZOR!!! Při objednávání agro a průmyslových pneumatik používáme společnost FOFR, kde se jedná o individuální dopravné, které je účtováno podle váhy pneu a vzdálenosti (podle PSČ). Cena se zobrazí přímo v objednávce při zadání PSČ.