Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky
Pneumatiky EshopZe světa pneu

Jubilejní pneu od Hankooku

(29.01.2010)

 Společnost HANKOOK oznámila, že z výrobní linky jejího výrobního závodu v maďarském městě Rácalmás sjela desetimiliontá pneumatika. Touto jubilejní pneumatikou se stal oblíbený letní dezén HANKOOK VENTUS V12 Evo.

 Poptávka po pneumatikách Hankook v Evropě roste stabilně a dynamicky. S každou další letní nebo zimní sezonou prodeje se Hankook stává v Evropě známější a oblíbenější. Každoročně největší reklamní kampaně na známém Motor Essen Show má právě Hankook. V Česku se Hankooku daří hlavně díky výrazné podpoře společnosti GPD a.s., což je autorizovaný dovozce pneu HANKOOK pro ČR.Společnost GPD v Česku každoročně pořádá například Hankook Cup a nebo velmi úspěšně provozuje HANKOOK MASTER program.

 Hankook má stále další plány v Evropě. Do rozšíření maďarské továrny bude investováno 230 milionů euro a v roce 2012 by tento závod měl ročně vyrábět 10 milionů pneu Hankook.

 Právě díky továrně přímo v EU se Hankooku daří získávat zakázky pro dodávky pneumatik do prvovýroby. Pneu Hankook se tak obouvají například na vozy Hyundai i30 z naší české nošovické továrny a nebo je můžete nalézt na vozech VW Transporter T5 vyráběné v německém Hannoveru.

Až budete přemýšlet nad koupí nových pneu, zkuste se krom tradičních značek jako jsou Barum, Goodyer, Sava nebo Pirelli podívat právě na pneumatiky Hankook a zvážit, zda by se nehodily i k Vašemu vozu.

Hankook Billboard