Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky
Pneumatiky EshopZe světa pneu

Hankook v prvovýrobě u VW

(30.05.2009)

Hankook Tire je připraven na dodávku pneumatik Optimo pro Volkswagen Jetta & Jetta SportWagen, které byly vyrobeny v mexické automobilce Pueblo, počátkem března 2009. Hankook dodává pneumatiky na vozy Volkswagen i na jiných světových trzích, tento vývoj však představuje vzrušující zvýšení dodávek pro Volkswagen US, kde se vyrábí vozy Jetta s nejvyšším procentem prodeje vozidel VW.

Produkty Optimo od Hankook Tire jsou široce známy u výrobců automobilů a prodejců pneumatik jako vysoce kvalitní a výkonné pneumatiky, které prodávají za konkurenceschopné ceny. Série pneumatik Optimo je ideální pro VW a jeho vývoz do USA a Kanadské trhy, díky jejich výjimečným celoročním vlastnostem.

Toto rozšíření dodávek pneumatik pro Volkswagen do USA a Kanady představuje významný krok pro budoucí růst Hankook Tire. "Jsme nadšeni, dodávat naše Optimo pneumatiky pro vývoz aut Volkswagen Jetta Jetta a SportWagen na US a Kanadské trhy," řekl generální ředitel, pan Seung Hwa SUH. "Po úzké spolupráci sVolkswagenem, jsme si jako dodavatel pneumatik do jejich výroby i v jiných světových trzích, vytvořili výborné vztahy, a těšíme se na zvýšení dodávek pro vozidla VW k prodeji v USA a Kanadě."

Řidiči ocenípneumatiku s nízkým hlukem, kterého se dosáhlo díky pokroku vpočítačové optimalizaci struktury dezénu. Zejména pro pneumatiky Optimo, Hankook Tire využívá své jedinečné 'Kontrol technologie' s cílem zlepšit výkon na silnicích s důrazem na ovládání vozidla. Pan SUH konstatuje, že "posílením naší 'Kontrol technologie' ve vývoji našich produktů, Hankook Tire je schopen přizpůsobit své výrobky do současné normy ochrany životního prostředí, a to zase umožňuje Hankook Tire dodávat kvalitní výrobky pro naše zákazníky."

Prostřednictvím globálního zapojení společnosti Hankook Tire do dodávek pneumatik významným zákazníkům, jako je Volkswagen, pan SUH říká: "Navzdory současné ekonomické krizi, věřím, že Hankook Tire bude schopen postoupit kupředu a těžit z již stabilního růstu dodávek pneumatik přímo do výroby, který je vitálním prvkem pro dlouhodobou strategii Hankook.

Naše neochvějné odhodlání a úsilí k dlouhodobým investicím do výzkumu a vývoje Hankook umožňuje poskytovat vysoce-kvalitní, vysoce výkonné pneumatiky, které zachycují pozornost automobilových výrobců a spotřebitelů. "

Kromě Volkswagenu, Hankook Tire dodává pneumatiky do:

Audi

Ford

General Motors

Hyundai 

Kia

Navistar Inc Chrysler