Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky
Pneumatiky EshopZe světa pneu

GOODYEAR ULTRAGRIP sklízí úspěchy v testech zimních pneumatik

Zimní pneumatiky Goodyear Ultragrip si oblíbil zejména německý tisk. Goodyear UltraGrip získal první místo v testech německého automotoklubu ADAC zaměřeném na významý segment osobních vozidel střední třídy (v testech ho zastupoval Mercedes-Benz třídy C), v kterém byl oceněn za svou výkonnost na mokré a sněhem pokryté vozovce, také bodoval v nízké spotřebě.

 Nejnovější generace rodiny Goodyear UltraGrip Performance byla uvedená letos na trh a hned si odnesla zlato z testu časopisu Auto Motor und Sport zaměřeného na vozidla nižší střední třídy (v testu ho zastupoval Volkswagen Golf). Na redakci časopisu zapůsobila jeho rovnováha a trakce na každém povrchu a také vynikající odolnost proti aquaplaningu. Goodyear UltraGrip Performance si zabezpečil také první místo v testech časopisu Auto Strassenverkehr, který pneumatiku vychvaluje za precizní vedení, odolnost proti aquaplaningu a nízkou hlučnost.

 Britský časopis Auto Express, v souladu s německými kolegy, udělil pneumatice Goodyear UltraGrip zlato v testě, kterého se zúčastnilo sedm konkurenčních pneumatik. Pneu Goodyear UltraGrip podle Britů podává celkově skvělý výkon.

 Další úspěchy nové pneumatiky Goodyear UltraGrip zahrnují doporučení od ACE/GTÜ, pneumatiky Goodyear UltraGrip 9 od Auto Zeitung a pneumatiky Goodyear UltraGrip SUV od časopisu OFF ROAD.

 Pokud tedy chcete pneu pro bezpečnou a bezproblémovou jízdu s vynikající přilnavostí na mokré vozovce, na ledě i na sněhu, doporučuje naše společnost ABA MEDIA s.r.o. sáhnout právě po některé z pneu od Goodyearu.

A Ultra Grip