Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky
Pneumatiky EshopZe světa pneu

BELTREX - novinka na českém trhu

 Naše společnost ABA MEDIA s.r.o. provozující e-shop www.seznam-pneu.cz se zabývá prodej pneu již od roku 2007. Nyní jsme přišli s novinkou v podobě privátní značky BELTREX. Toto je vlastní značka pneu, kterou si necháváme na zakázku vyrábět v zahraničí speciálně pro český a slovenský trh.

 Naše privátní značka BELTREX má všechny potřebné certifikáty a homologace pro český trh, pro který byla speciálně vyvíjena.

 Nyní v dubnu 2016 Vám přinášíme první rozměry této naší značky. Jedná se o

 

 Představme si nyní podrobněji naše dezény.

BELTREX VANTAGE H-8 je asymetrický dezén tzv. UHP pneu navržené speciálně pro náročné řidiče výkonných a luxusních vozů. Pneu BELTREX VANTAGE H-8 zaručuje výbornou přilnavost na suchém povrchu, snadné ovládání a hladký průjezd i ostřejšími zatáčkami. Čtyři drážky dezénu pomáhají držet směr i ve vyšší rychlosti a skvěle odvádí vodu zpod stopy pneu. Drobné šikmé drážky dezénu účinně redukují hlučnost a zaručují tak komfortní jízdu.

BELTREX VANTAGE H 8

BELTREX GENESYS 228 je letní pneu pro výkonné vozy střední a vyšší střední třídy. Široké středové žebro dezénu pneu pomáhá udržovat trvalý široký kontakt s povrchem vozovky a tak zaručovat plynulost i ve vyšší rychlosti. Podélné drážky dezénu zvyšují jízdní komfort a výrazně snižují hlučnost pneu. Čtyři centrální drážky skvěle odvádí vodu a zajišťují hladký průběh i v ostřejší zatáčce.

BELTREX GENESYS 228

BELTREX BRAWN BR01 je letní užitková pneu určená na dodávky. Tři hadovité drážky dezénu skvěle odvádí vodu zpod stopy pneu a účinně eliminují hlučnost. Pneu byla speciálně navržena pro dlouhou životnost v městském provozu ale i na dlouhé dálniční tratě. Pneu má zesílené bočnice, které zabraňují proražení pneu. Pneu je určena především pro dodávky střední a vyšší střední třídy.

BELTREX BRAWN BR01

 Využijte těchto novinek roku 2016 a staňte se jedněmi z prvních zákazníků jedné z nejmladších značek pneu.