Košík
logo heureka Seznam-pneu.cz je ověřeno zákazníky
Pneumatiky EshopZe světa pneu

BARUM BRAVURIS 3 HM - novinka na trhu

 Tradiční "český" výrobce pneumatik BARUM letos příjemně překvapil a už od počátku ledna zde máme v nabídce letní novinku roku 2014 - BARUM BRAVURIS 3 HM. Označení "český" jsme bohužel nuceni dát do uvozovek, neboť většina pneu BARUM, se kterými se v naší společnosti ABA MEDIA s.r.o. setkávám je vyrobena v Rumunsku nebo v Portugalsku, jen zlomek v Česku. 

 Letní pneumatika BARUM BRAVURIS 3 HM je pneumatikou vhodnou pro řidiče, kteří chtějí od svých pneumatik dobré jízdní vlastnosti a hlavně dlouhý kilometrový výkon. Tedy řidiče, kteří chtějí koupit pneu a tři čtyři roky nemyslet na to, že potřebují koupit nové letní pneumatiky. Označení HM (high mileage) vyjadřuje použité technologie a speciální směs, která zaručuje vysoký kilometrový průběh spolu s vynikajícími jízdními vlastnostmi jak na suché, tak na mokré vozovce.

  Letní pneu BARUM BRAVURIS 2 (předchůdce letošní novinky) se bude ve vybraných rozměrech i letos vyrábět, nová letní pneu BARUM BRAVURIS 3 HM nastupuje do prodeje ve všech rozměrech, vhodných pro všechny novější modely prémiových automobilových značek. Tím Barumka jasně naznačuje, že už nechce být tím zažitým českým výrobcem pneumatik pro favority, fabie a oktávky. Výrobce se v následujících letech chce zaměřit na jinou třídu uživatelů, na jiné typy vozů - na auta, kde je kladen důraz na stabilitu a odolnost.

 Nové rozměry BARUM BRAVURIS 3 HM jsou nyní v těchto rozměrech: